BUKO-S s.r.o. Otrokovice

Historie společnosti BUKO-S s.r.o. Otrokovice je dána téměř 30ti letou praxí montážních pracovníků zejména v oboru  gumárenském a plastikářském.

Kolektiv se podílel na výstavbě a modernizaci téměř všech gumárenských a plastikářských závodů v České republice, Slovenské republice, Maďarsku, Německu, Brazílii, USA, Malaisii, Indii, itálii, Řecku aj..

Hlavním zaměřením bývalého montážního provozu, který existoval v působnosti BUZULUK Komárov a.s., jsou externí montáže, rekonstrukce a opravy strojů a zařízení pro gumárenský a plastikářský průmysl včetně dodávek a montáže průmyslových rozvodů a ocelových konstrukcí.

Dodávky zajišťujeme komplexně tj. včetně subdodavatelů z oblasti elektro.

Samotná společnost BUKO-S s.r.o. Otrokovice byla založena 8. září 1995 vyčleněním části montážního provozu BUZULUK Komárov a.s. do této společnosti, pro působení na Moravě, převážně ve firmách Continental Barum s.r.o., Mitas Praha a.s. závod Zlín a v gumárenských a plastikářských závodech v blízkém okolí.

Mimo obor činnosti výše uvedený se společnost BUKO-S s.r.o. Otrokovice zaměřuje - na servisní činnost chladících a temperačních zařízení /BUKOS TEMP s.r.o./.

Za dobu vlastní činnosti společnosti BUKO-S s.r.o. Otrokovice byly provedeny mimo náročných tuzemských akcí jakou byla např. restruktualizační program v Continental Barum s.r.o. Otrokovice, Mitas Praha a.s. závod Zlín, FATRA Napajedla, TECHNOPLAST Chropyně, GUMÁRNY Zubří, Čenkov - zpracování plastů a další, též montáže a opravy gumárenského zařízení na Slovensku, Maďarsku, Německu, Španělsku a Skotsku.

Společnost BUKO-S s.r.o. Otrokovice má stálá servisní střediska ve výrobních závodech: Continental Barum s.r.o. Otrokovice, YOKOHAMA T.W.S. Otrokovice, YOKOHAMA T.W.S. Zlín.

Naše společnost je vybavena potřebným moderním montážním nářadím, manipulačními mechanismy a speciálními montážními přípravky pro složité montážní operace a transfery.

 

Firma BUKO-S s.r.o. Otrokovice je od roku 2009 zavedeným dodavatelem Polymerových linek skládajících se ze zásobovacích zařízení "Batchfeeder", dopravníkových vah a zásobovacích dopravníků do hnětičů. Dále se zabýváme rekonstukcí a modernizací starších (second hand) strojů a technologických linek jakož i vývojem a výrobou jednoúčelových strojů a doplňkových zařízení linek na zakázku.


Na zakázky jsou uzavírány smlouvy o dílo, kde jsou řešeny vzájemné obchodní vztahy, platební a záruční podmínky. Cílem společnosti BUKO-S s.r.o. Otrokovice je splnit požadavky zákazníka v dohodnutém termínu a v dobré kvalitě. 

 

Společnost získala v prosinci r. 2001 certifikát ČSN EN ISO 9001:2001 na Opravárenství, montáž a servis strojů a zařízení v gumárenském a plastikářském průmyslu a certifikát ČSN EN ISO 14001:2005.